Položek: 21-30 z celkem: 66   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Od pondělí 7.9.2020

Výuka ve všech ročnících dle rozvrhu.

Provoz školní družiny (1. -3. ročník): ranní 6:30-7:40
                                                    odpolední do 17:30

Školní rok 2019/2020

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši spolupráci a pomoc dětem při dálkovém vzdělávání. Tato nelehká situace všem přinesla neocenitelné zkušenosti a nové možnosti. Pochvala patří také většině našich žáků za jejich aktivitu, snahu a zodpovědný přístup ke svému učení. Děkujeme za Vaši podporu a důvěru. Všem přejeme krásné léto a těšíme na setkání v příštím školním roce.
Jana Jeřábková, ředitelka školy

Prázdninový provoz kanceláře školy: 8 - 13 hod.

Informace pro budoucí prvňáčky

I.AI.A

I.BI.B

I.CI.C

Informace pro rodiče žáků 6. - 8. ročníku

veškeré informace k osobní účasti žáků od 8.6.2020 za účelem konzultací nebo třídnických hodin Vám byly zaslány přes zprávy Komens v systému Bakaláři.
Jana Jeřábková, ředitelka školy

Organizační informace

1. Učebnice:
Žáci 1.st. budou vracet a obdrží nové učebnice v září, odcházející žáci musí řešit individuálně s třídním učitelem nebo v kanceláři školy.
Žáci 6.-8.r. mohou vracet učebnice na poslední třídnické hodině dle obrženého rozpisu (pro vstup do školy nutné čestné prohlášení), nové učebnice obdrží v září. Pokud tak neučiní proběhne výměna učebnic v září. Odcházející žáci musí řešit individuálně s třídním učitelem nebo v kanceláři školy. Žáci 9.r. obdrží informace o  třídnických hodinách po přijímacích zkouškách.
2. Vyklizení šatních skříněk:
Žáci 1.st. (kteří se nyní neúčastní vzdělávacích aktivit prezenčně): skříňku je možno vyklidit individuálně v době 9 - 15 hod., jindy případně po domluvě s třídním učitelem nebo v kanceláři školy
Žáci 2.st.: k vyklizení šatní skříňky využít termín poslední třídnické hodiny, jindy případně po domluvě s třídním učitelem nebo v kanceláři školy.
3. Vyzvednutí věcí ze třídy:
Nutno řešit individuálně s třídním učitelem.

Informace k závěrečnému hodnocení

informaceinformace