logotyp
Login

Kontakty

Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 460/81, příspěvková organizace

Nad Vodovodem 460/81
108 00 Praha 10

www.zsnadvodovodem.cz

telefon: 274772669
E-mail (e-podatelna): zsnadvodovodem(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
IČO: 47611014
DIČ: nejsme plátcem
číslo účtu: 2000741369/0800
ID datové schránky: 476xib4
REDIZO: 600041191
příspěvková organizace
při základní škole zřízena školní družina

Zřizovatel:
Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
IČO: 00063941

Ředitelka školy:
Mgr. Jana Jeřábková
telefon: 274773268
Termín osobní návštěvy lze domluvit  předem na určitý čas a hodinu.
E-mail: jana.jerabkova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Alena Bluchová
telefon: 274772955
Konzultační hodiny: pondělí 15:15-16:15
E-mail: alena.bluchova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz

Kancelář školy:
Ing. Ivana Reindlová, Mgr. Renata Budilová, Jana Schwetzová
telefon: 274772669
Úřední hodiny: 8:00-15:00

Školní metodik prevence:

Mgr. Lenka Filipiová
telefon: 274772669
Konzultační hodiny: pondělí 14:00-15:00
                            středa 8:00 - 8:45
                            odpoledne po telefonické domluvě
E-mail: lenka.filipiova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz

Školní speciální pedagog:
Mgr. Dagmar Komínková
telefon: 214214751
Konzultační hodiny: úterý-pátek 8:00-8:40
E-mail: dagmar.kominkova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz

Výchovná poradkyně:
Mgr. Zuzana Holá
telefon: 607043541
Konzultační hodiny: pondělí 13:00-14:00
E-mail: zuzana.hola(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz


Školní psycholog:
Mgr. Iryna Ratsyn
telefon: 771119495
Konzultační hodiny: čtvrtek 13:30 - 16:00
                            pátek dle domluvy
E-mail: iryna.ratsyn(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz

Pověřenec pro ochranu osobních údajů:
Ing. Martin Partl
E-mail:  gdpr(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz

Vrátnice:
Ivana Vejvodová
telefon: 228225151              



1. stupeň

Jméno              TřídníKonzultaceEmail
Bambulová PetraIV.A pá 14:00-15:00petra.bambulova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Černá PavlínaV.B út 13:00-14:00
pavlina.cerna(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Dolanská Eva            II.B           čt 9:00 - 9:30
eva.dolanska(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Egrtová IvanaIV.C po 13:00 -14:00ivana.egrtova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Kargerová LenkaIII.C lenka.kargerova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Kaufmanová LucieV.C lucie.kaufmanova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Kindlová JitkaIII.B jitka.kindlova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Kuběnová JanaI.B jana.kubenova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Nehasilová JitkaIV.D st 14:00-15:00jitka.nehasilova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Pavlů JanaII.C út 13:00-13:45
jana.pavlu(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Suchá HanaI.A hana.sucha(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Svitlíková AlenaII.A alena.svitlikova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Šoupová HelenaIV.B po 13:30-14:30
helena.soupova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Valentová Jana
III.A pá 11:50-12:35
jana.valentova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Volejníková DanielaI.C daniela.volejnikova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Vrábelová SvetlanaV.Apo 7:00-7:45svetlana.vrabelova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz


Asistenti pedagoga
:
Ratsyn Iryna (V.B),  Dubravová Petra (IV.C), Tankovská Jasmína (IV.B), Krejčová Marie (I.A)
Minzat Mariana (dvojjazyčný asistent)

2. stupeň

Jméno 
Třídní      
KonzultaceEmail
Bláhová Dana----- dana.blahova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Černík LukášVI.A lukas.cernik(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Dubravová Marcela----- marcela.dubravova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Filipiova LenkaVI.B po 14:00-15:00lenka.filipiova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Holá ZuzanaVII.C zuzana.hola(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Kupková Marcela----- st 14:00-14:45marcela.kupkova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka).cz
Kůtková VeronikaVIII.A po 9:50 - 10:35veronika.kutkova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Matoušková VeronikaVII.B po 12:30-13:15veronika.matouskova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Matyska MiroslavVI.C 
miroslav.matyska(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Mileva Neli-----
 út 14:00-15:00neli.mileva(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Novotná EliškaIX.B po 8:00-8:30eliska.novotna(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Šuléř Stanislav----- stanislav.suler(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Váňová Martina----- po 14:00-15:00
martina.vanova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Vesecká Martina
VII.A martina.vesecka(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Zárubová VeronikaVIII.B út 13:00-13:45
veronika.zarubova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz


Asistenti pedagoga
:
Mlejnek Jakub (VIII.A), Pěchoučková Michaela (VII.C), Jelínková Markéta (VI.B)

Školní družina

Vedoucí školní družiny: Libuše Kolářová
telefon:  722531198 (v odpol.hod.)
E-mail: druzina(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
číslo účtu: 19-2000741369/0800

Technicko-administrativní pracovníci

JménoFunkceEmail
Chalupa Eduard     školník            eduard.chalupa(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Reindlová Ivanaekonomkaivana.reindlova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Schwetzová Janahospodářkajana.schwetzova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Budilová Renataadmin.prac.renata.budilova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Kropáček Alešpomocník šk.


 

Školská rada

JménoFunkceEmail
Ing.Ondřej Šejtka           
zást.rodičů,předseda      
skolskarada(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Filip Vránek
zást.rodičů,místopředsedaskolskarada(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Ing.Milan Maršálekzást. zřizovateleskolskarada(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Olga Koumarovázást. zřizovateleskolskarada(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Mgr. Miroslav Matyska
zást. pedagogůmiroslav.matyska(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Mgr.Daniela Volejníkovázást. pedagogůdaniela.volejnikova(zavináč)zsnadvodovodem(tečka)cz
Základní škola, Praha 10,
Nad Vodovodem 460/81,
příspěvková organizace


Nad Vodovodem 460/81
108 00 Praha 10

Telefon:
274 772 669

E-mail:
zsnadvodovodem@zsnadvodovodem.cz

ID datové schránky: 476xib4

ZŠ nad Vodovodem
 https://zsnadvodovodem.bakalari.cz/bakaweb/next/login.aspx

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy