Položek: 21-30 z celkem: 45   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu

Testování a trasování od ledna 2022

PravidlaPravidla

Informace o změnách v mimořádných opatřeních MZd platných od 3.1.2022

01.01. 2022

Základní informace o změnách testování účinných od 3.1.2022

• v období od 3. ledna 2022 do 16. ledna 2022 probíhá antigenní testování žáků 2x v týdnu, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek;
  • dále pak od 17. ledna 2022 probíhá antigenní testování žáků každé pondělí;
  • nově se testují i žáci, kteří mají dokončené očkování nebo jsou v ochranné lhůtě po prodělání nemoci
    • v případě, že se žák testu nepodrobí, platí stejná režimová pravidla jako doposud (nošení ochranného prostředku i při výuce apod.),
    • testování se neprovádí, pokud žák absolvoval nejdéle před 72 hodinami PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo nejdéle před 24 hodinami AG test na přítomnost tohoto viru s negativním výsledkem. V takovém případě žádáme o potvrzení výsledku testu, provedeného na certifikovaném odběrovém místě.

PF 2022

Vážení rodiče a milí žáci přejeme Vám všem do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
Jana Jeřábková, ředitelka školy

Projekt "Moje stopa ve škole"

V projektu Moje stopa ve škole se na 1. místě umístila Revitalizace volnočasové učebny. Za zbylé finance se podpoří i projekty Zrcadla na toalety a Krmítka pro ptáčky.

Ekotým a Fond Sidus

Ekotým pomáháEkotým pomáhá

LetákLeták

Matematická soutěž MaSo

VýsledkyVýsledky

Informace k testování od 6.12.2021

Ve škole bude probíhat pravidelné preventivní screeningové testování  žáků s frekvencí 1x týdně, vždy v pondělí, po dobu platnosti mimořádného opatření MZd.
Testování bude probíhat na stejném principu jako v předchozích týdnech (Agtest - Genrui).

Informace k třídním schůzkám

z důvodu zhoršené epidemiologické situace proběhnou třídní schůzky on-line. O konkrétním termínu budou rodiče informováni třídními učiteli.
Dále mají rodiče možnost domluvit si individuální konzultaci s vyučujícími jednotlivých předmětů.

Základní škola, Praha 10,
Nad Vodovodem 460/81,