Položek: 61-70 z celkem: 73   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

10.03. 2020

Od středy 11.3.2020 bude škola do odvolání uzavřena (dle nařízení vlády). To znamená, že nebude v provozu ani školní jídelna, ani školní družina. Zrušeny jsou všechny akce (např. Noc s Andersenem). Práce pro žáky bude v následujících dnech upřesněna.
Aktuální informace budou průběžně zveřejňovány.

Informace MŠMT ke koronaviru

07.03. 2020
Vážení rodiče, věnujte prosím pozornost následujícímu opatření:
Ministerstvo zdravotnictví přijalo opatření, kterým nařizuje všem osobám s trvalým pobytem i přechodným pobytem v ČR, které se navrátí od 7. března z Itálie (z jakéhokoliv regionu), aby se dálkově – např. telefonicky spojili se svým obvodním lékařem. Pokud jej nemají, tak s jakýmkoliv praktickým lékařem. Tento lékař pak bez dalšího – automaticky - rozhodne o nařízení karantény v délce 14 dnů.

Žádáme rodiče o dodržování tohoto opatření. Děkujeme.

27.02. 2020
Prosíme rodiče žáků vracejících se ze zahraničí (z oblastí s výskytem koronaviru), aby sledovali zdravotní stav a zodpovědně přistupovali k event. příznakům onemocnění a včas kontaktovali hygienickou stanice nebo vyhledali lékařskou pomoc či zajistili případnou preventivní karanténu svých dětí. Děkujeme.
Další informace : Hygienická stanice
Ve dnech 29.6. a 30.6.2020 bude vyhlášeno ředitelské volno.

Nabídka kroužků Více
Školní družina Více
Školní jídelna Více
Kraje pro bezpečný internet
Do 15.11.2019 probíhá soutěž žáků související s bezpečností na internetu. Dospělí si mohou nesoutěžně ověřit své rodičovské znalosti.
www.kpbi.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------