SportXperience - Malešický park - 31.8.2024

rádi bychom Vás srdečně pozvali na sportovní akci SportXperience, která se uskuteční na konci letošních prázdnin a je určena pro rodiny z Prahy 10. Tato akce má za cíl inspirovat rodiny k aktivnímu a zdravému životnímu stylu prostřednictvím čtyř klíčových pilířů: sport a pohyb, mentální zdraví, strava a regenerace.
Detaily akce:
Datum: 31.8.2024
Čas: 10.00 - 18.00
Místo: Malešický park
Program akce:
1. Sport a pohyb: Nabídneme různé sportovní aktivity a hry pro děti i dospělé, ukázky sportovních disciplín a možnost vyzkoušet si různé sporty.
2. Mentální zdraví: Přednášky a workshopy zaměřené na zlepšení psychické pohody, zvládání stresu a podporu mentálního zdraví.
3. Strava: Naučné prezentace o zdravém stravování, ochutnávky zdravých potravin a praktické rady pro vyváženou a zdravou stravu.
4. Regenerace: Tipy a triky na efektivní regeneraci po sportu, ukázky relaxačních technik a možnost vyzkoušet si různé metody regenerace.
SportXperience je skvělou příležitostí, jak se seznámit s novými aktivitami, získat cenné informace o zdravém životním stylu a strávit příjemný den v kruhu rodiny a přátel.
Více se o akci můžete dočíst přímo na webových stránkách městské části.
Je to ideální možnost, jak si užít krásný den s rodinou a načerpat spoustu nové energie a inspirace pro zdravý a aktivní životní styl.

26.08.2024 12:22 Mgr. Jana Jeřábková

Created by © 2014 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy