Adventní jarmark - zhodnocení

Ve středu 6. prosince 2023 pomohl Ekotým po delší pauze uspořádat jarmark. Zvolený termín na začátku adventního období se ukázal jako ideální, zapojily se prakticky všechny třídy. Jarmark zahájil svým vystoupením sportovní klub Corridoor pod vedení paní Elišky Strakošové. Každá třída pak měla připravený stánek se svými výrobky, žáci IV. C nápaditý fotokoutek a žáci obou devátých tříd v kuchyňce nabízeli kávu, čaj, horkou čokoládu a další nápoje. Výrobky dětí byly opravdu povedené, takže se prodaly velmi rychle. Každá třída měla na svém stánku uvedeno, kam získané finanční prostředky zašle (např. nadaci Dobrý anděl, do útulků, do ZOO, atd.), někteří návštěvníci se proto rozhodli přispět i větší částkou. Ekotým na panelu ve vestibulu informoval o své činnosti a také již tradičně prodával výrobky fondu Sidus, který podporuje dětská oddělení nemocnic. Tradiční i byl stánek Amnesty International s Maratonem psaní dopisů. Na závěr jarmarku pak s koledami vystoupil pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Daniely Volejníkové. Jarmark proběhl v příjemné předvánoční atmosféře, akce se opravdu vydařila.

pdf Fond Sidus

02.01.2024 13:15 Mgr. Jana Jeřábková