Mapa školy

V termínu od 15. 4. do 23. 4. proběhne dotazníkové šetření Mapa školy SCIO. Prosíme rodiče, žáky i zaměstnance školy o účast v tomto šetření.

Milí žáci/učitelé/rodiče/zaměstnanci!

Cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám můžete říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio opět připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se budeme zamýšlet.

Výsledky zveřejníme na webu školy a budeme vás o nich informovat.

Šetření probíhá elektronickou formou, přístup do dotazníku vám zašleme prostřednictvím zprávy v Bakaláři – Komens.

Za každé dítě ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník.

Do kdy: Elektronický dotazník, prosím, vyplňte nejpozději do 23. 4. 2024. Odpovědi se ukládají průběžně, po jeho vyplnění již není nic dalšího potřeba.

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití.

V případě dotazů jsme vám k dispozici. Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.

Jana Jeřábková, ředitelka školy

14.04.2024 10:17 Mgr. Jana Jeřábková