Položek: 41-50 z celkem: 56   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

16.03. 2020
z důvodu nařízení Vlády ČR o omezeném pohybu obyvatel je provoz vrátnice ukončen. V případě potřeby nás, prosím, kontaktujte emailem nebo telefonicky.
Mgr. Jana Jeřábková

Zároveň upozorňuji na vysílání ČT2 „UčíTelka“ pro děti z prvního stupně, „Odpoledka“ pro děti z 2. stupně a přípravu na přijímačky v úterý a ve čtvrtek na ČT1.

14.03. 2020
Vážení rodiče a žáci,
učivo do 20.3. je v sekci Třídy, dále budeme k zadávání práce využívat IS Bakaláři (výuka-přehled výuky, třídní kniha, výukové zdroje, dokumenty). Učitelé tam budou postupně vkládat výukové materiály, odkazy na procvičování, žáci bodou mít možnost zpětné vazby - elektronicky zasílat příslušným učitelům vypracované úkoly ke konzultaci. Budeme průběžně upřesňovat. Děkujeme za pochopení.
Pokud potřebujete přístupová hesla, prosím, požádejte třídního učitele nebo vedení školy a budou vám zaslána.
11.03. 2020
Prosíme rodiče, aby v případě zjištění onemocnění COVID-19 u dítěte nebo rodinného příslušníka informovali o této skutečnosti školu. Děkujeme

Škola vydává na základě žádosti rodiče (email, tel.) potvrzený tiskopis "Žádost o ošetřovné".

Práce pro žáky  (zatím do 20.3.) je v sekci Třídy.

Provoz vrátnice je do 13.3.:  do 18 hodin
                         do 20.3.:  do 17 hodin
Pracovní sešity apod. žáků, kteří v předchozích dnech chyběli (1.st.), jsou k vyzvednutí na vrátnici.

10.03. 2020

Od středy 11.3.2020 bude škola do odvolání uzavřena (dle nařízení vlády). To znamená, že nebude v provozu ani školní jídelna, ani školní družina. Zrušeny jsou všechny akce (např. Noc s Andersenem). Práce pro žáky bude v následujících dnech upřesněna.
Aktuální informace budou průběžně zveřejňovány.

Informace MŠMT ke koronaviru

07.03. 2020
Vážení rodiče, věnujte prosím pozornost následujícímu opatření:
Ministerstvo zdravotnictví přijalo opatření, kterým nařizuje všem osobám s trvalým pobytem i přechodným pobytem v ČR, které se navrátí od 7. března z Itálie (z jakéhokoliv regionu), aby se dálkově – např. telefonicky spojili se svým obvodním lékařem. Pokud jej nemají, tak s jakýmkoliv praktickým lékařem. Tento lékař pak bez dalšího – automaticky - rozhodne o nařízení karantény v délce 14 dnů.

Žádáme rodiče o dodržování tohoto opatření. Děkujeme.

27.02. 2020
Prosíme rodiče žáků vracejících se ze zahraničí (z oblastí s výskytem koronaviru), aby sledovali zdravotní stav a zodpovědně přistupovali k event. příznakům onemocnění a včas kontaktovali hygienickou stanice nebo vyhledali lékařskou pomoc či zajistili případnou preventivní karanténu svých dětí. Děkujeme.
Další informace : Hygienická stanice
Ve dnech 29.6. a 30.6.2020 bude vyhlášeno ředitelské volno.

Nabídka kroužků Více