Položek: 21-30 z celkem: 52   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu

Humanitární pomoc Ukrajině

Vaše obrovská pomoc se nevešla na jednu fotku!
Do konce týdne přibyl dvojnásobek dárků pro ukrajinské děti, donesli jste neskutečné množství hygienických prostředků a léků, nechyběly deky a spacáky, a rozhodně jste mysleli i na jejich mazlíčky. Mockrát všem děkujeme!
A velké díky také patří žákům, kteří pomáhali s tříděním věcí.

Ekotým vyhlašuje další soutěže!

Člověk a přírodaČlověk a příroda

Méně odpaduMéně odpadu

Informace o změnách v mimořádných opatřeních MZd platných od 19.2.2022

Od 19.2.2022 je zrušeno povinné testování žáků i zaměstnanců. Nadále však platí povinnost nosit ve společných prostorách školy roušku (respirátor).

Lyžařský kurz

Z důvodu zhoršené epidemiologické situace jsme nuceni lyžařský kurz zrušit. Zaplacené částky budou vráceny.
Jana Jeřábková

Informace ze školní jídelny

pokud bude Vašemu dítěti nařízena karanténa (případně izolace), je nutné odhlásit obědy ve školní jídelně.
Děkuji
L.Hůjová, vedoucí školní jídelny

Informace k přijímacímu řízení na střední školy a víceletá gymnázia

informace 2021/2022informace 2021/2022

Ekotým a Fond Sidus

poděkovánípoděkování

Testování a trasování od ledna 2022

PravidlaPravidla

Informace o změnách v mimořádných opatřeních MZd platných od 3.1.2022

01.01. 2022

Základní informace o změnách testování účinných od 3.1.2022

• v období od 3. ledna 2022 do 16. ledna 2022 probíhá antigenní testování žáků 2x v týdnu, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek;
  • dále pak od 17. ledna 2022 probíhá antigenní testování žáků každé pondělí;
  • nově se testují i žáci, kteří mají dokončené očkování nebo jsou v ochranné lhůtě po prodělání nemoci
    • v případě, že se žák testu nepodrobí, platí stejná režimová pravidla jako doposud (nošení ochranného prostředku i při výuce apod.),
    • testování se neprovádí, pokud žák absolvoval nejdéle před 72 hodinami PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo nejdéle před 24 hodinami AG test na přítomnost tohoto viru s negativním výsledkem. V takovém případě žádáme o potvrzení výsledku testu, provedeného na certifikovaném odběrovém místě.

PF 2022

Vážení rodiče a milí žáci přejeme Vám všem do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
Jana Jeřábková, ředitelka školy

Základní škola, Praha 10,